درباره ما

شرکت فنی، مهندسی و بازرگانی پاک افرا پترو (پ.آ.پ)

درباره ما

شرکت پاک افرا پترو با شعار ساخت سنسورهای ابزاردقیق، تهیه و تامین اقلام صنعتی، از پیچ و مهره تا شاتل فضایی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز نمود و نام خود را به عنوان یک برند تجاری صنعتی پ.آ.پ (P.A.P) در سال ۱۳۹۲ به ثبت رساند. ما در این شرکت مدل کسب و کار خود را بر پایه طراحی، ساخت، تهیه و تامین کلیه اقلام و تجهیزات مورد نیاز بخشهای مختلف صنعت، به ویژه حوزه انرژی قرارداده ایم.

فرهنگ و ارزش های سازمانی

هدف شرکت مستحکم ساختن ارتباط با مشتری است. نیاز مشتری را در مرکز فعالیتهای خود قرار داده ایم و معتقد هستیم موفقیت مجموعه پاک افرا پترو به موفقیت و ارتقای سطح کیفی مشتریان وابسته است و بدین دلیل مشتریان را قوی می‌کند تا قدرت رقابتی خود را حفظ کند. اصل اساسی سیستم مدیریت شرکت  پ.آ.پ عبارت است از نوآوری، مشتری‌مداری و رقابت ملی و جهانی لذا شرکت نوآوری را به پیش می‌برد تا آینده را بسازد.

 کارکنان را توانمند می‌سازد تا با شعار ((جهانی فکر کن و محلی  عمل کن)) به عملکرد کلاس جهانی دست یابد. مسئولیت اجتماعی را می‌پذیرد تا به پیشرفت جامعه کمک کند. ارزشهای شرکت را تقویت می‌کند تا فرصتهای جدید رشد فراهم شود.

چشم انداز ما

هدف مدیران ارشد این شرکت، تبدیل شدن به یک شرکت هلدینگ بزرگ در سطح بین المللی است تا بتواند نیازمندیهای صنعتی بوم و سرزمین ایران را تا حد ممکن برآورده سازد. تبدیل شدن به یکی از معتبرترین سازندگان تجهیزات صنعتی در ایران و سطح خاورمیانه و از برترین تامین کنندگان تجهیزات صنعتی در سه سطح کارفرمایان صنایع دولتی، پیمانکاران بزرگ بخش خصوصی و خرده فروشی تجهیزات صنعتی از جمله مهمترین اهداف و خواسته های ماست.


LOGO PAP - Copy (2)

این شرکت با اطمینان از درک خط مشی و اهداف آن توسط کلیه کارکنان و پایش گزارشهای ارائه شده از سوی نماینده مدیریت؛ سیستم مدیریت یکپارچه شرکت را بصورت دوره ای از نظر اثر بخشی و بهبود مستمر بررسی نموده و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه لازم را بعمل می آورد.